İzmir Akupunktur Kliniği

İzmir Akupunktur Kliniği

kliniğinde kişiye özel programlar oluşturarak tedavi uygulayan Uzm. Dr. Başak BİNGÖL ‘den sonuç odaklı alabilirsiniz. İlaçsız ve herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan tedavi olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kökeni Çin ‘e dayanan, genel olarak kilo vermek için tercih edilen akupunktur tedavisi, kilo vermek dışında pek çok hastalık ve rahatsızlığın iyileştirilmesinde de tercih edilmektedir. Dünya sağlık örgütü tarafından akupunkturun iyileştirilmesinde etkili rol oynadığı kabul edilen 150 ‘den fazla hastalık ve rahatsızlık bulunmaktadır. Dolayısıyla sadece için başvuranların dışında, bu hastalıkların mensupları da akupunktur tedavisini tercih etmektedir.

Akupunktur tedavisinin çok sayıda iyileştirdiği hastalık ve rahatsızlıkların bir kısmı şu şekildedir;

Boyun fıtığı, boyun kireçlenmesi, diz kireçlenmesi, bel fıtığı, siyatik gibi romatizmal hastalık ve rahatsızlıklar. Bronşit, faranjit, alerjik bronşit, ses kısıklığı, kuru öksürük, astım, akut tonsillit, grip gibi solunum yolu hastalık ve rahatsızlıkları. Hipotansiyon, yüksek tansiyon, damar sertliği gibi damar kalp hastalığına bağlı rahatsızlıklar. Sigara bağımlılığı, obezite, alkolizm, korku, ilaç bağımlılığı, uykusuzluk gibi bağımlılıklar. Sigara bağımlılığı, obezite, alkolizm, korku, ilaç bağımlılığı, uykusuzluk gibi bağımlılıklar ve ruhsal rahatsızlıklar. Akne (sivilce), saç dökülmesi, zona, sedef hastalığı, vitiligo gibi deri hastalık ve rahatsızlıkları. Gece körlüğü, göz nezlesi ve göz tembelliği gibi göz hastalıkları.

Bu noktaya kadar belirtilen hastalık ve rahatsızlıklar akupunktur tedavisinin iyileştirdiği ya da iyileştirilmesinde ciddi katkılar sağladığı hastalık ve rahatsızlıkların küçük bir bölümüdür. Dolayısıyla sadece akupunktur ile zayıflama değil, daha pek çok hastalık ve rahatsızlığınızın iyileştirilmesinde de başvurabileceğiniz bir tedavi yöntemidir.

İzmir Akupunktur

Elbette akupunktur her eline iğne alan kişinin uygulayabileceği bir tedavi yöntemi değildir. Zira bunun için ciddi bir eğitim sürecinde geçilİzmir Akupunkturmeli, gerekli sertifika ve izinler alınmalıdır.

Uzman Doktor Başak BİNGÖL, akupunktur alanında gerekli sertifika ve izinleri almak ile kalmayıp bu alanda uzmanlığa sahiptir. İzmir Akupunktur kliniğinde her, akupunktur tedavisine ihtiyaç duyan kişilere, kişiye özel tedavi programları oluşturmaktadır. Bu sayede sonuç odaklı ve daha verimli bir tedavi uygulamaktadır.

İzmir ‘de akupunktur tedavisine ihtiyaç duyuyorsanız ya da ihtiyaç duyan bir tanıdığınız var ise bizimle iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden ya da iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz.

Leave comment