Hakkımızda

Uzm. Dr. Başak BİNGÖL

Uzm. Dr. Başak Bingöl, 1974 yılında Ankara doğumlu, 1997 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Biyokimya Bölümünde uzmanlık eğitimini tamamlayan Başak BİNGÖL, 2012 yılından itibaren doğal tedavilerle ilgilenmeye başlamıştır. Aldığı eğitim ve sertifikalar başlıca;
2012-2015: Biyorezonans Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde Biyorezonans, Psikokinezyoloji, EFT(Emotional Freedom Technique) Eğitimleri, Dr. Klinhardt metoduna göre kinesiyoloji ve psikokinesiyoloji, Alman Hedee Enstitüsünden Matrix Inform eğitimleri,
2014 yılında Yaşar Üniversitesi’nde Yoga ve Meditasyon Eğitimi,
2015 yılında Gazi Üniversitesi Hastanesi’nden Akupunktur Uygulama Eğitimi alan Başak BİNGÖL halen İzmir Mavişehir’deki muayenehanesinde hastalarını tedavi etmektedir.

Başak Bingöl – DoktorTakvimi.com

Koruyucu hekimlikte ve süregen(kronik) hastalıkların tedavisinde, klasik tıpta yapılan tedavilerin yanında tamamlayıcı tıp tanı ve tedavi tekniklerini kullanmaktadır. Genel değil, kişiye özel tedavi programları oluşturmaktadır.
İnsanın fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal boyutu olan bütünsel bir varlık olduğuna inanan Başak BİNGÖL, fiziksel bedende yaptığı tedavilerin yanında zihinsel, duygusal ve ruhsal olmak üzere bütünsel tedaviler yapmaktadır. Hastalarına "Neyiniz var?" diye sorduktan sonra "Ne oldu da hastalandınız?" diye de sorarak hastalıklarının altında yatan nedenleri de araştırmaktadır.
"Tamamen Sağlıklıyım” ve “Sigaradan Özgürleşiyorum”adlı iki CD’si ve "Tamamen Sağlıklıyım" adlı bir de kitabı bulunan Başak BİNGÖL  sağlıkla ilgili olumlu mesajları kendi yazılarıyla ve sesiyle sizlere ulaştırmak istemektedir.