Akupunktur Faydaları

Akupunktur Faydaları

Akupunktur faydaları, günümüzde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da kabul edilen 150 ‘den fazla hastalık ve rahatsızlık için kullanılmaktadır. Söz konusu rahatsızlık ve hastalıklar arasında Kadın Hastalıkları ve Doğuma bağlı rahatsızlıklar, Psikiyatrik Hastalıklar, Kas ve İskelet Sistemi Hastalıkları gelmektedir. Ayrıca Bağımlılık Tedavileri, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Mide-Bağırsak Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Metabolik Hastalıklar, Solunum Sistemi Hastalıkları, Deri Hastalıkları ve Nörolojik Hastalıkların tedavisinde etkilidir.

Hiçbir yan etkisinin olmaması ve hiçbir kimyasal maddenin kullanılmaması pek çok alanda tercih edilmesine neden olmaktadır. Öyle ki bazı hastanelerde ameliyat öncesi uygulanması gereken anestezi işlemi ilaç ile değil akupunktur ile uygulanmaktadır.

Akupunktur faydaları konusunda çok daha fazla ayrıntılı bilgiyi web sitemizdeki blog yazılarından bulabilirsiniz. Ayrıca akupunktur tedavisi için yine web sitemizin iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgilerinden bizimle iletişim geçebilirsiniz. Aynı şekilde yine iletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kolaylıkla doldurup tarafımıza gönderebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacağız.

Akupunktur Faydaları

Akupunktur Faydaları

Akupunktur tedavisi, yaklaşık 5 bin yıl öncesine dayanmakta, günümüzde 150 civarı hastalık ve rahatsızlığın tedavi etmektedir. 150 civarı rahatsızlık ve hastalığı tedavi ettiği aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da kabul edilmektedir. Ülkemizde de bilinçlenme vesilesiyle pek çok kişi tarafından, herhangi bir kimyasal ya da yan etki barındırmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Genel olarak akupunktur

Devamını Görüntüle